OGLASIO SE CESID: Obrađeno 100 odsto uzorka - lista "Beograd sutra" osvojila 64 mandata
PREMA procenama Cesida i Ipsosa, na osnovu 100 odsto obrađenog uzorka u Beogradu, najviše mandata, 64, osvojila je lista "Beograd sutra" za koju je glasalo 52,9 odsto birača.
Foto: Tanjug
Sledi lista "Kreni-promeni" koja je osvojila 21 mandat i 17,4 odsto glasova birača, dok je treće mesto zauzela lista "Biramo Beograd" sa 12,2 odsto glasova birača i 14 mandata.
Na četvrtom mestu je lista "Mi snaga naroda" sa devet mandata i 8,1 odsto glasova, a Ruska stranka 1,2 odsto glasova i dva mandata.
BONUS VIDEO: ISTORIJSKA POBEDA: Koalicija „Aleksandar Vučić - Nova Crnja sutra“ slavi uz vatromet
Preporučujemo
STEVANDIĆ ČESTITAO VUČIĆEVOJ LISTI: Trijumf državotvorne ideje na lokalnim izborima
03. 06. 2024. u 07:56
VUČIĆ OTKRIO ŠTA SLEDI: Moramo da čuvamo našu zemlju, mir i slobodu
02. 06. 2024. u 22:00
VUČIĆ O NAPADIMA NA KOL CENTRE: Imamo ih na hiljade, mi se ozbiljno spremamo za izbore
02. 06. 2024. u 21:57
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)