"POTPUNO SAM POSVEĆEN 2027. GODINI" Oglasio se predsednik Srbije: Ekonomija je ono što će našu zemlju osnažiti (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije oglasio se video porukom u kojoj je skrenuo pažnju na značaj 2027. godine i ekonomsko unapređenje Srbije.

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ
- Potpuno sam posvećen 2027. godini, jer moramo ekonomski da unapređujemo zemlju, da idemo napred, to je ono što će snagu naše zemlje u svakom smislu da osnaži, da ojača - napisao je predsednik Vučić u objavi na svom zvaničnom Instagram nalogu.
Podsetimo, predsednik Srbije je danas prisustvovao predstavljanju novog elektromotornog kineskog brzog voza - Soko.

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)