O JEDINSTVU SRPSKOG NARODA UOČI SABORA: Vulin se sastao sa Karanom i Kostreševićem iz RS (FOTO)
POTPREDSEDNIK Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin, uoči Svesrpskog sabora sastao se danas sa ministrom unutrašnjih poslova Republike Srpske Sinišom Karanom i direktorom policije Republike Srpske Sinišom Kostreševićem u Palati Srbija.
Foto: Vlada Srbije
Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin, ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Siniša Karan i direktor policije Srpske Siniša Kostrešević istakli su tokom razgovora da Svesrpski sabor nosi glavnu poruku da su Srbi, gde god da žive, jedan narod, jedinstven politički narod.
Sagovornici su naglasili da srpski lideri Aleksandar Vučić i Milorad Dodik čuvaju i štite srpske nacionalne interese, i da se to najviše pokazalo prilikom glasanja o sramnoj rezoluciji o Srebrenici u Skupštini Ujedinjenih nacija, gde je čitav svet mogao da vidi snažnu borbu predsednika Vučića za opstanak i slobodu srpskog naroda.
Foto: Vlada Srbije
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin, ministar unutrašnjih poslova Srpske Siniša Karan i direktor policije Srpske Siniša Kostrešević istakli su da će svi Srbi biti zaštićeni gde god da žive.
Ministar unutrašnjih poslova Srpske Karan i direktor policije Kostrešević zahvalili su se potpredsedniku Vlade Srbije Aleksandru Vulinu na svemu što čini za srpski narod sa obe strane Drine, kao i na izuzetno uspešnoj saradnji u periodu kada je Aleksandar Vulin obavljao funkciju ministra unutrašnjih poslova Srbije i direktora BIA.
BONUS VIDEO: Stravične uvrede i napad na predsednika Vučića
Preporučujemo
KOMORE SRBIJE I R.SRPSKE: Zajedno još snažnije u digitalizaciju i dualno obrazovanje
07. 06. 2024. u 15:53
DODIK ZA RUSKE MEDIJE: Održaćemo referendum o nezavisnosti Republike Srpske
07. 06. 2024. u 07:51
IRANSKI "OREŠNIK" POGODIO KOMANDU IDF: Poginuli visoki oficiri; General Kejn: Rano je za kraj rata; Komandant Kuds uhapšen
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 20:46
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)