ONI SU OBNEDVIDELI OD MRŽNJE Vučević poručio: Neće sprečiti Srbe, ovo je nova realnost na koju će svi morati da se naviknu (FOTO)
PREMIJER Srbije Miloš Vučević sumirao je utiske nakon Svesrpskog sabora, a zatim se oglasio na društvenim mrežama povodom različitih natpisa koji su se pojavili u regionalnim medijima.

Foto: MO
- Svesrpski sabor je izazvao različite reakcije u regionu. I ne mogu reći da sam iznenađen.
Mnogo je onih kojima smeta politika predsednika Aleksandra Vučića koja je rezultirala obnovom nacionalnog ponosa, slogom i jedinstvom, kakvo odavno nije postojalo među Srbima.
Takvim zlonamernicima kojima smeta sve što ima srpski predznak ne vredi govoriti. Oni su obnevideli od mržnje i bojim se da to stanje nije lako izmeniti. Ali oni niti mogu, niti će, sprečiti Srbe da ispune svaku od 49 tačaka iz upravo usvojene deklaracije.
Ovo je nova politička realnost na koju će svi morati da se naviknu. Nova realnost od koje će svima biti bolje.
Čak i onima koji to trenutno ne vide - napisao je premijer Vučević na svom zvaničnom Instagram nalogu.
BONUS VIDEO: VUČIĆ SE OBRATIO NA SVESRPSKOM SABORU - Duh slobode širi se svetom
Preporučujemo

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)
ŠAMPIONI U FOKUSU: Andrej Popović mladi fizičar iz Kikinde
17. 09. 2025. u 13:52

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)