"NOVOSTI" SAZNAJU: Panika u redovima opozicije
IAKO predstavnici pronato opozicije, oličeni pre svega u inicijativama „ProGlas“ i „Kreni-promeni“ i NVO „Građanske inicijative“, već neko vreme nastoje da monopolizuju proteste protiv potencijalnih geoloških istraživanja i eksploatacije rudnih bogatstava u dolini Jadra, nedavno su na ovom planu dobili ozbiljnu konkurenciju u vidu pokreta „Mi - Glas iz naroda“ i njegovog lidera Branimira Nestorovića.

foto: Printskrin
Težnja Nestorovića i njegovog pokreta da se uključe u pomenute protestne aktivnosti, a u perspektivi i preuzmu vodeću ulogu u istima, izazvala je ozbiljno nezadovoljstvo i uznemirenost, pa čak i paniku u redovima pronato opozicije. Toliko da, kako smo saznali iz dobro obaveštenih izvora, poslednjih dana praktično bez prestanka pokušavaju da stupe u kontakt sa svojim stranim mentorima kako bi od njih izmolili dodatna sredstva, računajući da će time moći da se suprotstave jačanju uticaja Nestorovića i njegove organizacije. Ujedno, gotovo panično nastoje da saznaju po čijem su nalogu i uz čiju podršku Nestorović i njegova politička opcija ušli u priču sa tzv. ekološkim protestima.
I mada nema sumnje da „Mi - Glas iz naroda“ predstavlja neuporedivo patriotskiju opciju u poređenju sa navedenim pronato opozicionim konglomeratom, ostaje pitanje zbog čega su ovaj pokret i njegovi čelnici odlučili da se uključe u aktivnosti koje su u najvećem delu ovdašnje javnosti prepoznate kao dirigovane iz stranih centara moći, a što bi posledično moglo da dovede i do gubitka podrške koju trenutno uživaju.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (18)