PROGLAŠEN CRVENI NIVO PRETNJE: Dačić - Terorista je konvertit, policija vodi istrage u Mladenovcu i Novom Pazaru
MINISTAR policije Ivica Dačić naglasio je da akcije MUP nisu uperene protiv Bošnjaka, već terorista.

Foto: Zoran Jovanović
Dačić je rekao da je proglašen crveni nivo pretnje od terorizma, i da sve jedinice policije postupaju po uputstvima.
- Građani će videti veće prisustvo policije, na mestima koja su od javnog interesa. Što se tiče "renoa", ja ne znam ništa o tome, ne znam da li Cmoljić ima te informacije. To je dezinformacija, mi nemamo taj pravac istrage. Ona ne vodi ka kolima, već o komunikaciji članova terorističke mreže. Vrše se pretresi i u Mladenovcu, i u Novom Pazaru - ističe ministar policije.
Preporučujemo

U TOKU POTRAGA ZA JOŠ JEDNOM OSOBOM: Vučić posle teroritičkog napada u Beogradu
29. 06. 2024. u 17:21

OPERACIJA USPEŠNO OBAVLjENA: Vučić otkrio u kakvom stanju je upucani žandarm
29. 06. 2024. u 17:19

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)