ZAPALJENA SRPSKA ZASTAVA U KOSOVSKOJ MITROVICI: Kurti ponovo seje strah među naš narod na KiM
NEPOZNATE osobe zapalile su zastavu Srbije u blizini jednog lokala u severnom delu Kosovske Mitrovice, saopšteno je iz direkcije policije u Prištini.
foto d.z.
Nakon uvida u video-snimak, "primećeno je da su pored lokala prošle četiri nepoznate osobe i sumnja se da je jedna od njih zapalila zastavu", preneo je RTS.
Zamenik direktora takozvane policije za severni region Veton Eljšani potvrdio je medijima da je reč o zastavi Srbije.
Predmet je u toku, a istraga se vodi zbog krivičnog dela "podstrekavanje na razdor i netrpeljivost".
BONUS VIDEO
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)