Iako je prošlo više od dve nedelje od podnošenja krivične prijave studenata koji žele da uče, Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, Odeljenju za borbu protiv visoko-tehnološkog kriminala, povodom manipulacije tokom studentskog izjašnjavanja na Pravnom fakultetu u Novom Sadu, nadležni i dalje ćute.
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, prilikom obraćanja medijima, zajedno sa predsednikom Evropskog saveta Koštom, govorio je, između ostalog i o putu u Moskvu na Paradu pobede.
SVEDOCI smo divljenja antisrpskih blokadera foteljaša ustašama i njihovoj krvavoj ideologiji koja je u kvislinškoj genocidnoj NDH odnela skoro milion srpskih života mučeničkom smrću umorenih i na najmonstruozniji način i onoj koja je, povampirenim ustaštvom 90-ih ubijala i proterala na stotine hiljada Srba sa njihovih ognjišta. Ima neka tanka nit između osmeha, cerekanja i mahanja srpskih studenata i onih koji im poručuju da je Srbija ''agresor''.
ANTISRPSKI blokaderi foteljaši, koji idu na poklonjenje ne baš prosrpski nastrojenim pojedincima u institucijama nadnacionalnog karaktera u Evropi, pokazali su, ne samo da su antisrpski, nego i antiruski!
Komentari (0)