PROTERALI DINAR, A RADIJE BI I SVE NAS: "Novosti" sa Srbima na prelazu Merdare i u Kosovskoj Mitrovici
02. 08. 2024. u 16:14
NE možemo više da podižemo novac u Gračanici ili Kosovskoj Mitrovici, već moramo da dolazimo ovde do Merdara koje je udaljeno četrdesetak kilometara ili do Raške koja nam je oko osamdeset kilometara od kuće. Teško nam je. Nemamo više ni srpske proizvode, ni lekove. Zato novac više ne ostavljamo u našim sredinama na Kosmetu, već uglavnom u prvim mestima u centralnoj Srbiji. A sve se to odrazilo i na rad manjih prodavnica...
Povezane vesti
ŠIPTARI DIVLJAJU, NA BRANICIMA ZASTAVA ZLOČINAČKE OVK! Kolona borbernih vozila tzv. KBS prošla kroz Južnu Mitrovicu (VIDEO)
NOVE provokacije za Sbre na Kosovu i Metohiji u režiji Prištine.
29. 10. 2025. u 13:38
„DALJE RUKE OD BOLNICE“ Zdravstveni radnici protestovali zbog upada tzv. Kosovske policije u KBC Kosovska Mitrovica i Dom zdravlja (FOTO)
ZDRAVSTVENI radnici zaposleni u KBC Kosovska Mitrovica i domovima zdravlja u četiti severne opštine organizovali su protestni skup povodom sinoćnjeg upada pripadnika tzv. Kosovske policije u prostorije obezbeđenja KBC Kosovska Mitrovica i Doma zdravlja Kosovska Mitrovica.
19. 09. 2025. u 11:56
Najnovije iz rubrike
VELIKO UPOZORENJE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
BLOKADERI PROTIV SLOBODNE REČI: Kusturica preko Tomanovića traži zabranu Andrijani Nešić na dve godine! Protiv Informera 200 tužbi
REŽISER Emir Kusturica podneo je preko Zdenka Tomanovića krivičnu prijavu protiv glavne urednice portala "Novosti", Andrijane Nešić, u kojoj traži kaznu od 450.000 dinara i dve godine zabrane obavljanja novinarske i uredničke profesije!
09. 12. 2025. u 19:08
BOGOLJUB KARIĆ: Danas Putin može pozvati Vučića, kao što je Berluskoni pozvao Đinđića i vratio Srbiji Telekom
BOGOLjUB Karić pozvao je u saopštenju predsednika Rusije Vladimir Putina da u ime istorijskih odnosa Srbije i Rusije, vrati NIS, kao što je premijer Italije vratio Telekom, a njegov tekst prenosimo u celosti.
09. 12. 2025. u 18:57
VUČIĆ O VEČERI U BRISELU: Imam veliki i važan sastanak za ovu zemlju
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će u sredu imati važan sastanak sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen i sa predsednikom Evropskog Saveta Antonijom Koštom, nakon čega, kako kaže, ide u Niš, gde će otvoriti dve nove fabrike.
09. 12. 2025. u 18:01
ANARHISTIČKA AKCIJA BLOKADERA
Blokaderi nastavljaju sa izopačenim idejama kojima žele da naštete državi i građanima.
09. 12. 2025. u 16:43
Komentari (0)