Vulin: Pošto i ja i Konaković govorimo srpskim jezikom znam da me razume - neću prestati da podsećam i tražim pravdu za srpske žrtve
POTPREDSEDNIK Vlade Srbije, Aleksandar Vulin, reagovao je na zabranu ulaska u BiH.

Foto Ministarstvo odbrane
-Kako se to remeti mir u BiH ako dolazim da se poklonim poklanim prebilovačkim mučenicima? Prebilovačka jama Golubnjača je zbog takvih kao Konaković i Forto bila zalivena betonom da se ne bi govorilo o srpskim mučenicima i hrvatskim ubicama. Vidim da Konakovića boli što mu nisam dopustio da se iživljava na dve srpske devojčice i da ih ostavi bez škole i posla jer mu se ne sviđa šta misle o lažnom genocidu u Srebrenici. A pošto i ja i Konaković govorimo srpskim jezikom znam da me razume kada mu kažem - neću prestati da podsećam i tražim pravdu za srpske žrtve i u Drugom svetskom ratu i u građanskom ratu u BiH i Hrvatskoj, i neću prestati da štitim i čuvam svakog Srbina kome bi Konaković da uništi život, poručio je potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin Elmedinu Konakoviću koji je rekao da je Vulin "dokazani remetilački faktor na ovim prostorima" i da zbog toga nije našao za shodno da potpiše dozvolu za prelet.
BONUS VIDEO - RUSKI TOP GAN: Piloti ruske severne flote izvode vežbe iznad Barencovog mora

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (0)