KOKANOVIĆ HOĆE DA NEMAMO HLEBA DA JEDEMO: Šta se krije iza zlokobne najave udara na srpsku privredu?! (VIDEO)

Марко Колашинац
Marko Kolašinac

10. 08. 2024. u 15:59

ZLATKO Kokanović, takozvani borac za životnu sredinu, otkrio je gostujući na tajkunskim televizijama da je dežurnim hejterima cilj da udare na srpsku privredu i sprovedu akt privrednog terorizma. Šta ova zlokobna izjava znači u praksi?

КОКАНОВИЋ ХОЋЕ ДА НЕМАМО ХЛЕБА ДА ЈЕДЕМО: Шта се крије иза злокобне најаве удара на српску привреду?! (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Jednostavnim jezikom rečeno, Kokanović hoće da se Srbija vrati u vreme žute strahovlade kada narod nije imao da ni hleba da jede.

Da se Srbija vrati u vreme kada je prosečna plata bila ispod 300 evra, a danas je 850 a za nekoliko godina će biti i gotovo neverovantih 1.400 evra.

Kokanović hoće da se vrati vreme kada su fabrike katančene, radnici isterivani na ulicu, nezaposlenost rasla, a investitora nije bilo ni na mapi.

To je, kada se "prevede" na narodni jezik ideja Kokanovića i njegovih sabora, lažnih ekologa, koji pod maskom navodne borbe za životnu sredinu, hoće nasilno da otmu vlast.

Kako je Kokanović najavio udar na srpsku privredu, pogledajte u video snimku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

ODREKLA SE JAVNO RUSIJE, PA ODMAH DOŽIVELA OVO! Velika ruska zvezda nije ni sanjala da šta će da joj se desi