POTPREDSEDNIK VLADE RS VULIN: Srbija i Rusija dele ne samo zajedničku prošlost, mi delimo i budućnost
17. 08. 2024. u 14:47
POTPREDSEDNIK Vlade Aleksandar Vulin je kao gost jutarnjeg dnevnika RTS-a govorio o odnosu Rusije i Srbije kao i da je Rusija "više nego raspoložena" da radi sa Srbijom.
Povezane vesti
OTVORENO RUSKO ISTORIJSKO DRUŠTVO U SRBIJI: Potvrda bratskih veza i važna politička poruka (FOTO)
U BEOGRADU se danas održava osnivačka skupština Ruskog istorijskog društva u Srbiji, kojoj prisustvuju patrijarh srpski Porfirije, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, kao i predsednik Saveta predstavništva Ruskog istorijskog društva u Srbiji Aleksandar Vulin.
26. 10. 2025. u 14:00
Najnovije iz rubrike
NAJVEĆE MOGUĆE PRIZNANJE IZ HRVATSKE! Vučić je mnogo ozbiljnije i mudrije pregovarao sa Francuskom i napravio za Srbiju najbolji mogući posao
NAJOZBILjNIJI hrvatski vojni analitičar Igor Tabak poručio hrvatskim vlastima da je Aleksandar Vučić je mnogo ozbiljnije i mudrije pregovarao sa Francuskom i napravio je za Srbiju najbolji mogući posao.
09. 12. 2025. u 11:03
PAKLENI PLAN BLOKADERA! "Slap-tužbama" hoće da onemoguće rad Informer TV
BLOKADERI i njihovi ideolozi, u sprezi sa odmetnutim delovima tužilaštva, pokušavaju da ućutkaju Informer TV, ali neće im proći.
09. 12. 2025. u 10:49
ČIST DOKAZ OGROMNOG NEPOTIZMA U PRAVOSUĐU: Novinarka Vesna Veizović udaljena iz Apelacionog tužilaštva tokom predstavljanja favorita Dolovac
UREDNIK portala Vaseljenska Vesna Veizović udaljena je danas iz zgrade Apelacionog javnog tužilaštva u Beogradu, gde je pokušala da prisustvuje predstavljanju kandidatkinje za Visoki savet tužilaštva, tužiteljke Jovane Komnenović, koja je jedan od glavnih favorita Zagorke Dolovac i kuma šefice trećeg OJT, Ivane Pomoriški.
09. 12. 2025. u 10:10
NE PRESTAJE FAŠIZAM BLOKADERA: Pozvali na linč policajke i policajca (FOTO)
BLOKADERI nastavljaju sa nasiljem, ovog puta su uništili privatno vozilo policajaca i pozvali na linč.
09. 12. 2025. u 10:06
OGLASILA SE BAKA KOJA JE LEGITIMISANA U ZEMUNU: Ne bih volela da policajka ostane bez posla, blokadere ne mogu da gledam
POŠTO već godinu dana blokaderi ne uspevaju da ometanjem normalnog života preko nasilnih protesta i blokada saobraćaja ostvare ciljeve, njihove akcije postaju sve agresivnije.
08. 12. 2025. u 22:21
Komentari (0)