ŠEŠELJ UPOZORAVA: Hrvatska doživela pravu renesansu nacizma i ustaštva
POTPREDSEDNIK SRS Aleksandar Šešelj kazao je da je Hrvatska država koja je doživela pravu renesansu nacizma i ustaštva.

Foto N. Fifić
- U Hrvatskoj je ustaštvo zvanična državna ideologija - rekao je Šešelj za TV Prva.
On je podsetio da Hrvati slave najveće etničko čišćenje u Evropi posle II svetskog rata.
Ističe da se odnos Hrvatske prema Srbima nije promenio od 1991. godine.
- Ne treba imati iluzija o tome šta hrvatska vlast misli o Srbima kao takvima - kazao je Šešelj.
Ističe da je potrebno da se podigne svest o tome kakva je Hrvatska kao država u stvari i kako se Hrvati ponašaju prema Srbima.
Podsećamo, advokat Nemanja Berić uhapšen je u Hrvatskoj i osuđen na 15 dana zatvora zbog toga što sluša krajišku muziku.

RUSI SE NE ZAUSTAVLjAJU, POJAČALI UDARE NA UKRAJINU Zelenski: Amerika i Evropa moraju da zaustave Putina
RUSIJA je tokom noći 5. oktobra izvela još jedan sveobuhvatan napad na Ukrajinu, u kojem je, prema zvaničnim podacima, poginulo najmanje pet osoba, a najmanje 18 je ranjeno.
05. 10. 2025. u 15:00

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

"ISTINA JE - BILA SAM S NjIM" Milica Pavlović priznala za vezu: "Ne znam što sam to krila"
"KADA volim, dajem se bezuslovno. Tada samo treba da mi verujete, ništa drugo. Samo poverenje nemojte da mi izigrate, sve ostalo može. I ja partneru verujem isto tako i onda nećemo imati problem, ali ako se usudi da mi izigra poverenje, to je kraj, u stanju sam da se okrenem i da se pravim da ga nikada poznavala nisam."
03. 10. 2025. u 21:02
Komentari (0)