DRAGAN ĐILAS NA SVE NAČINE POKUŠAVA DA U POTPUNOSTI PREUZME PROTESTE
DRAGAN Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde na sve moguće načine pokušava da preuzme potpunu kontrolu nad tzv. ekološkim protestima, za šta ne bira ni način, ni sredstva.
Foto: Novosti
Međutim, interesantan je razvoj događaja na večerašnjem tzv. ekološkom protestu u Užicu, tokom kojeg su građani poslali jasnu poruku šta misle o tim Đilasovim ambicijama, nedvosmisleno mu stavljajući do znanja da više ne zloupotrebljava proteste, niti temu problema oko gradske deponije u Užicu (videti fotografiju).
Foto: Novosti
BONUS VIDEO:
NIĆIFOR ANIČIĆ POZIVA NA BRATOUBILAČKI RAT U SRBIJI
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (15)