ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI O IZJAVI PONOŠA: Da se on pita, od Vojske Srbije ne bi ostalo ni lovačko udruženje
DA SU u Srbiji nastavili da se pitaju Zdravko Ponoš i vladajuća garnitura koju je narod poslao u političku prošlost, od Vojske Srbije ne bi ostalo ni lovačko udruženje, izjavila je ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski.

Foto Tanjug
- Da su u Srbiji nastavili da se pitaju Zdravko Ponoš i vladajuća garnitura koju je narod poslao u političku prošlost, od Vojske Srbije ne bi ostalo ni lovačko udruženje. Poslednjoj osobi koja treba da se oglasi kada je pitanju odnos države prema srpskoj vojsci, nije manjkalo licemerja da na uvredljiv i prizeman način prokomentariše smotru vojnika koju je predsednik Srbije vršio tokom posete kasarni "Vasa Čarapić" - rekla je ministarka.
Događaj, upriličen u čast postavljanja kamena temeljca za izgradnju objekta za smeštaj i obuku Odreda vojne policije, napadaju oni posle čije brige o srpskim odbrambenim kapacitetima ni kamen nije ostao, ističe ona.

Foto: Printskrin/EPA/ilustracija
- Možda bi Ponoš bio manje ciničan da je u rukama naše vojske ostala samo praćka, ali srećom, Srbija je danas zemlja koja ulaže u svoju odbranu, u mir i sigurnost države i naroda. Ulaganjem u opremanje vojske, savremeno naoružanje i modernizaciju, Vojska Srbije vraća ugled koji su postpetooktobarske vlasti sistematski urušavale da bi državu bacile na kolena - zaključila je Đurđević Stamenkovski.

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)