MILANOVIĆ KOMENTARISAO 12 SRPSKIH “RAFALA”, PA ZAKUKAO: Srbija ima prvorazredno naoružanje, Hrvatska nema ništa od toga! (VIDEO)
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović prokomentarisao je vest da je naša zemlja kupila 12 aviona "rafal" od Francuske.

Foto: Printscreen
Milanović je konstatovao da je Srbija sada opremljena najboljim naoružanjem sa svih strana sveta, i sa Zapada, i iz Kine, i iz Rusije, dok Hrvatska "nema ništa od toga".
Pogledajte priloženi snimak:

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)