ŠEŠELJ: DS od početka bila strana agentura
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da je Demokratska stranka od početka bila strana agentura.
Foto: Printskrin TV Pink
- Ja se sećam da su pred prve izbore 1990. godine dobili silu novca od Amerikanaca i Amerikanci su im naručili štampanje plakata u Grčkoj. Tad su bili većinski izbori i za svakog svog kandidata su štampali poseban plakat. Nagomilali su te plakate u predvorju Pedagoške akademije i to im je ostalo posle izbora jer nisu imali dovoljno članstva da to polepe. To je bio bačen novac - kazao je Šešelj za Informer TV.
Ističe da su stranci i njega pokušali više puta da vrbuju, ali bezuspešno.
Preporučujemo
ŠTA SE DEŠAVA SA LIDEROM RADIKALA? Šešelj objasnio zašto ga nema na televiziji
28. 08. 2024. u 13:42
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)