OPOZICIJA DIKTIRA USLOVE JAVNOM SERVISU: Traže da se obrate celoj Srbiji, ali samo pod njihovim uslovima

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

01. 09. 2024. u 15:28

BOJAN Simišić iz "Eko straže" najavio je protest opozicije ispred zgrade RTS, ali mu to nije bilo dovoljno, već je izrazio i želju da se trojici opozicionara omogući gostovanje na javnom servisu diktirajući čak i uslove pod kojim načinima može da se vodi emisija.

ОПОЗИЦИЈА ДИКТИРА УСЛОВЕ ЈАВНОМ СЕРВИСУ: Траже да се обрате целој Србији, али само под њиховим условима

Foto: Printskrin

- Imaćemo protest ispred RTS-a sa jasnom željom – želimo troje aktivsta da se obrati na RTS-u, sa voditeljem koji neće pitati maliciozna pitanja. Želimo da pričamo o aktivizmu, kako funkcionišemo. Mi ne želimo pravnu torturu, da nam upada UKP i da nam uzimaju telefone - objasnio je Simišić gostujući u jutarnjem programu „Probudi se“ na TV Nova.

- Bez malicioznih pitanja - reče on - Prvo da pitanja prođu test malicioznosti kao i voditelj. - istakao je Simišić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

IZBACITE JE NAPOLJE! Kako je izgledao prvi sukob Šešelja sa blokaderima: Sve završeno za tren oka (VIDEO)