SRAMNA IZJAVA: Đilasov vladika poručio da su Srbi sami krivi za muke koje prolaze na KiM (VIDEO)
ARHIEPISKOP diseldorfsko-berlinski i mitropolit nemački vladika Grigorije, poznat i kao vladika "maserati" zbog skupocenog automobila koji poseduje, poručio je putem televizije koja se nalazi u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka da su Srbi u južnoj srpskoj pokrajini Kosovu i Metohiji sami krivi za ono što im se dešava, misleći na torturu koji sprovodi premijer lažne države Aljbin Kurti.
Foto: Printskrin
- Ja duboko verujem da nikad se neće dogoditi da tamo ne bude naših ljudi, ali prolaze kroz muku i kroz oganj, što bi rekao moj pokojni učitelj vladika Atanasije ''što SVOJOM, što tuđom krivicom'' - rekao je vladika, direktno okrivivši namučeni srpski narod koji najstrašnije strada pod režimom takozvanog premijera lažne države Kosovo Aljbina Kurtija.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)