"NEĆE MOĆI, DOK JE VUČIĆA" Petković: Prodali su Ponoš i njegov gazda davno srpski narod na KiM i predali Prištini na tacni

Biljana Ristivojević

16. 09. 2024. u 14:59

PRODALI su Zdravko Ponoš i njegov gazda davno srpski narod na KiM i predali Prištini na tacni, pa bi sada da ga dokusure, izjavio je direktor Kancelarije za KiM Petar Petković.

НЕЋЕ МОЋИ, ДОК ЈЕ ВУЧИЋА Петковић: Продали су Понош и његов газда давно српски народ на КиМ и предали Приштини на тацни

Foto: Tanjug

- Punih džepova, sa tajkunskom Đilasovom apanažom Ponoš bi naš narod na KiM da ostavi bez pomoći! Prodali su Ponoš i njegov gazda davno srpski narod na KiM i predali Prištini na tacni, pa bi sada da ga dokusure! Neće moći, dok je Vučića! P.S. Kurtija Ponoš ni da spomene - objavio je Ponoš na mreži H.

BONUS VIDEO: Tadić se pravda lažima: Pobegao u Rumuniju kad je Kosovo proglasilo nezavisnost!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

SNORTER TOKEN PRIKUPIO 1,45 MILIONA DOLARA U ICO FAZI: Pomaže trgovcima da uhvate sledeću 100x kriptovalutu bez ljudske greške