GOVORI I PREDSEDNIK VUČIĆ: Počinje Samit o budućnosti u NJujorku
22. 09. 2024. u 16:15
U SEDIŠTU Ujedinjenih nacija u Njujorku danas počinje dvodnevni Samit o budućnosti, u okviru 79. sednice Generalne skupštine UN, koji je uvod u generalnu debatu sednice u utorak, 24. septembra.
Svaka čast Vučiću na nadljudskom naporu koji ulaže da bi Srbija napredovala.
Ponovo će Vučić u Njujorku na sednici UN štititi interese Srbije i njenih građana.
Ponosni smo jer naš predsednik učestvuje na ovsko značajnom Samitu!
Vučiću je diplomatija svakodnevnica i tu tome je odličan. Očekujemo predstavljanje Srbije u najboljem svetlu.
Vucic odgovornom politikom stiti interese drzave!
Punu podršku imate Srbija je uz Vas predsedniče.
Pratimo obracanje predsednika Vučića
Vučić vodi Srbiji u budućnost bolju i lepšu, hvala mu za sve što radi.
Vrlo bitan govor, puna podrška Vučiću.
Svaka čast, sve što govoriš je pametno, veliki si čovek.
Жељно исчекујемо председниково обраћање.
Bitan samit za nas,teska nedelja pred nama.
Vučić priča jako pametno, Srbija samo treba da se ujedini da bi napredovali još i više.
Vučić u Njujorku pokreće sve važne teme, zadovoljstvo ga je slušati.
Vidimo mi svi koliko se Vučić trudi, treba se ujediniti i podržati ga.
Povezane vesti

"KRATKA I SADRŽAJNA RAZMENA MIŠLJENJA": Vučić razgovarao sa de Kroom pred početak Samita o budućnosti (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sa predsednikom Vlade Kraljevine Belgije Aleksandrom de Kroom pred početak Samita o budućnosti u Njujorku.
22. 09. 2024. u 20:44

VUČIĆ CELE SLEDEĆE NEDELJE U NJUJORKU: Obraćanje na Generalnoj skupštini UN u utorak - Tokom boravka susret sa više od 40 svetskih lidera
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Sjedinjenim Američkim Državama od 21. do 27. septembra 2024. godine, gde će učestvovati na 79. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija.
21. 09. 2024. u 13:05

MREŽA PRIJATELJA ŠTITI SUVERENOST: Analiza "Novosti" - Može li Srbija da bude bitan "šraf" širenja fronta za povratak međunarodnog prava
SERIJOM susreta na marginama Generalne skupštine UN predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa predstavnicima malih slobodarskih država, kao i odavanjem priznanja u vidu odlikovanja, Srbija nastavlja da plete svoju mrežu prijatelja koji, nasuprot "partnera", stoje na istom stanovištu suverenosti i poštovanja Povelje UN i njenih rezolucija.
30. 09. 2024. u 07:00

"DVA PUTA SAM POSLUŠAO GOVORE BAJDENA, LULE, ERDOGANA" Vučić o obraćanjima lidera u UN - Ja sam najviše vremena proveo u sali
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić se obratio iz Njujorka, gde je sinoć održao istorijski govor u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija. Vučić je istakao da je pažljivo slušao govore svetskih lidera pred Ujedinjenim nacijama.
25. 09. 2024. u 16:17 >> 17:08

VUČIĆ SE OBRATIO IZ NJUJORKA: Doći ćemo do svakoga na svetu, Srbija postaje vidljiva na svetskoj mapi! UN se pretvorile u navijački tabor
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Njujorka, gde je sinoć održao istorijski govor u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija.
25. 09. 2024. u 15:33
Najnovije iz rubrike

NEJEDNAKI USLOVI: Ovaj spot su dosovci zabranili SNS-u, a vidite danas šta rade (VIDEO)
SPOT SNS svojevremeno bio je zabranjen zbog maloletnog deteta koji se pojavljuje u istom.
19. 12. 2024. u 17:39

CF SRBIJA UPUTILA PISMO PODRŠKE VUČIĆU: Više nismo građani drugog reda, nećemo da pokleknemo pred izdajnicima srpskog roda
UDRUŽENjE za pomoć i podršku osobama sa cističnom fibrozom Srbije uputilo je pismo podrške predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću koje prenosimo u celosti:
19. 12. 2024. u 16:01

SRBI NA KIM NEMAJU PRAVO NI NA PROTEST: Osuđen Dušan Drobac iz Kosovske Mitrovice
Dušan Drobac iz Kosovske Mitrovice osuđen je pred Osnovnim sudom u Prištini na 18 meseci zatvora i 15 hiljada evra novčane kazne, pošto je priznao krivicu za krivična dela "napad na službeno lice i huliganstvo", tokom protesta Srba u maju prošle godine u Zvečanu.
19. 12. 2024. u 16:01

ANA BRNABIĆ: Opozicija je danas posebno nervozna - Đilas bi da hapsi, Bakić da juri, Milivojević da strelja, Marinika lobira po vrtićima
DELUJE da je danas opozicija posebno nervozna i nezadovoljna, tvrdi predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić.
19. 12. 2024. u 15:43

PUTIN PONOVO O NATO AGRESIJI NA NAŠU ZEMLJU: Jeljcin bio simpatičan Zapadu sve dok se nije usprotivio napadu na Jugoslaviju
RUSKI predsednik Vladimir Putin je tokom godišnje konferencije rekao da je njegov prethodnik na funkciji Boris Jeljcin bio simpatičan Zapadu sve dok se nije usprotivio napadu na Jugoslaviju.
19. 12. 2024. u 15:32
Komentari (17)