SNAŽNA EKSPLOZIJA U ZVEČANU: Oštećena benzinska pumpa koju čuva Kurtijeva policija (VIDEO)
JAKA eksplozija odjeknula je nešto posle ponoći u Zvečanu. Kako je javio Kljan Kosova, navodno je u eksploziji oštećena benzinska pumpa u Zvečanu, koju su inače letos preuzele vlasti tzv. Kosova i koje čuva tzv. Kosovska policija.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Na video snimku koji je ovaj medij iz Prištine objavio sa lica lica mesta vide se razbijena stakla na pumpi, razvučena žuta traka i pripadnici tzv. Kosovske policije.
Kako javljaju čitaoci iz Zvečana, više policijskih džipova sa policajcima koji imaju duge cevi blokirali su navodno put u blizini pumpe.
U Zvečanu pumpu od prvog dana čuvaju specijalne jedinice. Specijalci su bili vidljivi i u subotu. Kod pumpe se ranije danas nalazilo blindirano policijsko vozilo.
U međuvremenu stigao je i odgovor iz policije.
- Oko ponoći u blizini benzinske pumpe u centru Zvečana odjeknula je eksplozija. U ovoj eksploziji nije bilo povređenih, dok je materijalna šteta nastala na objektu (kućištu) benzinske pumpe i nekoliko automobila u blizini. Još ne možemo da kažemo šta je izazvalo ovu eksploziju, dok su nadležne jedinice na licu mesta - saopštio je za KoSSev zamenik komandira tzv. Kosovske policije za region Sever Veton Eljšani kasno noćas.
(Kossev)
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)