MILOŠ ''FRANCUZ'' RASKRINKAN: Piper podsetio šta je Miloš Jovanović 2021. tvrdio za proteste protiv litijuma i pokret Save Manojlovića

07. 10. 2024. u 19:26

JASNO je da je da opozicija u Srbiji demantuje samu sebe u političkom delanju, a ovog puta je bivši medijski koordinator Novog DSS-a do srži raskrinkao predsednika ove partije Miloša Jovanovića, u narodu poznatijeg kao ''Miloš Francuz''.

МИЛОШ ФРАНЦУЗ РАСКРИНКАН: Пипер подсетио шта је Милош Јовановић 2021. тврдио за протесте против литијума и покрет Саве Манојловића

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović

Uroš Piper, bivši medijski koordinator Novog DSS, na društvenoj mreži "Iks" podsetio je na izjavu Miloša Jovanovića, lidera Novog DSS, iz 2021. godine:

- Miloš Jovanović je ne tako davno (kraj 2021.godine) govorio da Zapad protiv Srbije vodi hibridni rat kroz proteste protiv litijuma! Govorio je da nije nebitno da li nemire finansira američka Rokfeler fondacija! Rekao je da je vlast SNS u pravu kada govori o hibridnom ratu protiv naše zemlje! Pominjao je i pokret Sava Manojlovića, naravno u negativnom smislu. Danas je u političkom savezu sa takvima! Kopernikanski obrt!

Naime, Jovanović je za RTV Sunce Aranđelovac 1. decembra 2021. godine kazao:

 - Potpuno mi je jasno da u ovim nemirima ima malo Zapadne ruke. I malo Zapadnog mešanja, tehnologija... Niko ne može da me ubedi da jedna, po meni, do juče nepoznata organizacija Kreni-preokreni, kako se ono zvaše... Jedna manje-više anonimna organizacija izvede ljude na ulicu preko noći. Ne biva. Nije bitno da li finanisa Rokfeler i fondacija ili ne. Nije da nije bitno, ali ostavimo to po strani. Prosto, kad neko pomene hibridni rat, a to ovi iz vlasti pominju, nisam sklon da to tako lako odbacim.

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DIRLJIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.

19. 09. 2025. u 15:33

Komentari (0)

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!