JOŠ JEDAN NARKO-DILER MEĐU LAŽNIM EKOLOZIMA: Uhapšen Slobodan Stanković zvani „Pribojac“
PRIPADNICI PU Čačak uhapsili su Slobodana Stankovića zvanog „Pribojac“, iz mesta Viljuše, zajedno sa dva njegova bliska saradnika, pri čemu je u njegovoj porodičnoj kući u pomenutom mestu pronađena ilegalna laboratorija za proizvodnju opojne droge marihuane, kao i čak 90 kilograma ove droge spremne za distribuciju.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Stanković je, inače, bio jedan od istaknutih učesnika tzv. ekoloških protesta na području Čačka, ali i svih drugih protestnih okupljanja koja su prethodnih godina bila organizovana od strane opozicionih partija.
Pritom, kako se ispostavilo prilično „vidovito“, Stanković je, prilikom jednog od protestnih okupljanja održanih jula 2020. godine u Čačku, nosio odeću koja podseća na zatvorsku uniformu, pri čemu će četiri godine kasnije po svoj prilici obući pravu zatvorsku odeću i nositi je duže vreme.
Iako je lokalna opozicija neuverljivo nastojala da se javno distancira od njega, imajući u vidu da je reč o okorelom kriminalcu, opšte je poznato da je Stanković izuzetno blizak lideru pokreta „Novo lice Srbije“ Milošu Parandiloviću, kao i predsedniku gradskog odbora „Srpskog pokreta Dveri“ u Čačku i lideru udruženja „Ne damo đedovinu“ Bratislavu Simoviću, kao i da je učestvovao u svim aktivnostima koje su organizovale ove stranke.
Znajući sve ovo, potpuno je neshvatljiv očaj koji je naterao Parandilovića da primi Stankovića u krug svojih bliskih saradnika, imajući u vidu da se radi o višestrukom povratniku u vršenju krivičnih dela, koji je 2009. godine od strane Opštinskog suda u Čačku osuđen zbog izvršenog krivičnog dela obljuba nad detetom, dok je 2011. godine ponovo osuđen od strane Osnovnog suda u Čačku, zbog krivičnog dela Ugrožavanje sigurnosti.
Preporučujemo
SAMO U SRBIJI: Politička zloupotreba infrastrukturnih nesreća (VIDEO)
03. 02. 2026. u 22:00
POČASNI DOKTORAT U ALBANIJI ZA ŠIDERA, VILIMSKI: To se graniči sa podmićivanjem
03. 02. 2026. u 20:15
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)