ŠOLAKOVI MEDIJI POKAZALI PAKOST I ZLO, ALI NAJPRE GLUPOST: U želji da napakoste Srbiji nisu primetili doček Aleksandra Vulina u Rusiji
U PRETERANOJ želji da našteti Srbiji, Nova S je ponosno poručila kako Srbija nije uvažena na samitu BRIKS-a u Kazanju istakavši da se to vidi i na osnovu dočeka ličnog izaslanika predsednika Republike, potpredsednika Vlade Aleksandra Vulina.

Foto: Vlada
Jedino je Nova S zaboravila da pogleda dočeke i drugih svetskih lidera jer da jeste, Nova S je mogla da primeti da je Aleksandar Vulin imao apsolutno istu dobrodošlicu uz pogaču i so, kao i generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš.

Foto: Vlada
Gutereša je na aerodromu dočekao predsednik Državnog saveta Republike Tatarstan Farid Muhametšin. Potpredsednika Vlade Srbije Aleksandra Vulina dočekao je predsednik Državnog saveta Republike Tatarstan Farid Muhametšin. Dakle, nema sumnje da je Srbija itekako uvažena na samitu BRIKS-a, baš kao i lični izaslanik predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, potpredsednik Vlade Aleksandar Vulin.

Foto: Vlada
Nema sumnje da je zloba Šolakovih medija ogromna, i uprkos tome Šolakovi mediji nisu uspeli da napakoste odnosima Srbije i Rusije.

PITANjE JE DANA KADA ĆE OTVORENO DA UBIJAJU NA ULICI Vučić: Zemlja nam je u velikoj opasnosti, banda vlada ulicama! Pobedićemo ovo zlo zajedno
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se naciji iz Palate Srbija posle četiri dana uzastopnog blokaderskog divljanja i napada na objekte, policiju i građane. Poručio je da je pitanje dana kada će blokaderi da otvoreno ubijaju na ulici, jer im je samo to preostalo. Rekao je da će se u narednim danima činiti da se država povukla, a onda će pokazati svu svoju odlučnost i iskoristiti sva sredstva na raspolaganju da se vrati poredak i mir u zemlju. Sa narodom i građanima zajedno, pobedićemo ovo zlo, poručio je Vučić.
17. 08. 2025. u 12:14 >> 12:44

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

RAZVOD ANI TEŠKO PAO: Jedna fotografija je dokaz koliko PATI
NEKADAŠNjA teniserka Ana Ivanović, uhvaćena je na plaži u opuštenom izdanju, ali ono što je svima zapalo za oko jeste izbor knjige koju je držala u rukama.
18. 08. 2025. u 07:20
Komentari (0)