CELA SRBIJA JE STALA I ZANEMELA Vučić: Zahvaljujem se spasiocima i radnicima koji su mašinama pokušali da spasu svaki život
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se povodom tragedije u Novom Sadu, gde je istakao da se posebno zahvalio spasiocima i radnicima koji su mašinama pokušali da spasu svaki život koji se mogao spasti.
Foto: Tanjug/Rade Prelić
- Cela Srbija je stala. Cela Srbija je zanemela - izjavio je Vučić.
Kaže da, kada su spasioci izvukli mladu ženu, a lekari su već bili spremni da joj amputiraju ruku jer je bila prikleštena, video je suze radosnice naših spasilaca.
-To govori koliko su ti ljudi bili veliki i takav je ceo naš narod - rekao je on.
Preporučujemo
VUČIĆ POVODOM NESREĆE U NOVOM SADU: Zadesila nas je velika tragedija
01. 11. 2024. u 20:07
VUČIĆ O TRAGEDIJI U NOVOM SADU: Prema poslednjim informacijama 14 lica je preminulo
01. 11. 2024. u 20:05
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (92)