“SADA JE TRENUTAK”: Ustaški i islamistički mediji žele da vide srpsku krv, izveštavaju o najavljenom nasilju u Novom Sadu uživo (FOTO)

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

05. 11. 2024. u 16:42

USTAŠKI i islamistički mediji žele da vide srpsku krv, izveštavaju o najavljenom nasilju u Novom Sadu uživo, iz minuta u minut!

“САДА ЈЕ ТРЕНУТАК”: Усташки и исламистички медији желе да виде српску крв, извештавају о најављеном насиљу у Новом Саду уживо (ФОТО)

Foto: Printskrin

“Sada je trenutak!" poruka je koju su združeno objavili mediji iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine, izveštavajući iz minuta u minut o najavljenom protestu u Novom Sadu.

"Ubice ruke su vam krvave: Srbija na ključnom raskršću, ovo je jedna od poslednjih šansi opozicije, ali i Vučić ima asove u rukavu", poručuju na portalu Jutarnjeg lista.

Foto: Printskrin

 

Istu poruku šalju i islamisti iz BiH: "Vučić i srpsko društvo na raskršću koje može odrediti kojim će putem ići, sada je trenutak da se pokaže...", navodi portal Slobodna Bosna.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

KRAJ: Z1 ukida emitovanje ustaške emisije Bujica