"ĐILAS KAŽE DA SU HAPŠENJA ZAKASNELA" Brnabićeva: Bogami jesu, njegovo evo kasni više od jedne decenije (FOTO)
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabić odgovorila je lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu.
Foto: TANJUG/ RADE PRELIĆ
- Tužilaštvo podleglo pritiscima ulice i uplašilo se najgorih među nama. Zauzvrat, dobili nove naloge od onih koji su vršili pritisak i pretili im – ekstremista, kriminalaca, tajkuna, nasilnika i siledžija, oportunista i političkih lešinara bez ikakvih skrupula i morala. Čovek koji je, nakon 10 godina vlasti, prijavio da je bogatiji za 619 miliona evra, kaže da su hapšenja zakasnela. Bogami jesu. Njegovo evo kasni više od jedne decenije. Hapsite zbog nečinjenja? Pa taman krenite od Đilasa i Pajtića. Kako god da okreneš, činjenica da je Đilas na slobodi je dokaz da mi nismo dovoljno uradili na vladavini prava - poručila je Brnabićeva.
Preporučujemo
TRAMP ŽESTOKO PRETIO IRANU, POMENUO I SRBIJU: Američki predsednik oborio rekord, govorio skoro dva sata pred Kongresom
AMERIČKI predsednik Donald Tramp postavio je rekord u najdužem govoru o stanju nacije, koji je trajao jedan sat i 50 minuta, nadmašivši rekord koji je Bil Klinton postavio tokom svog poslednjeg obraćanja 2000. godine.
25. 02. 2026. u 07:31
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (22)