OPOZICIJA NASILJEM SPREČILA POSLANIKE DA RADE: Divljanjem pokušali da zaustave povećanje plata i penzija (FOTO/VIDEO)
25. 11. 2024. u 09:04 >> 14:52
POSLANICI Skupštine Srbije započeli su sednicu o Predlogu budžeta za 2025. godinu i pratećim zakonima, a na dnevnom redu sednice je, pored predloga budžeta za narednu godinu, oko 50 tačaka.
Povezane vesti

TO IM NEĆE PROĆI Mali: "Mi ćemo nastaviti sa radom jer se radom gradi Srbija"
MINISTAR finansija Siniša Mali oglasio se povodom divljačkoj ponašanja opozicije i nereda koji su izbili u Narodnoj Skupštini.
04. 03. 2025. u 12:42
Najnovije iz rubrike

PONOSAN NA SVOG PREDSEDNIKA, PRAVOG PATRIOTU I SRBINA: Proslavljeni rukometaš Mandić uz Vučića
SRPSKI reprezentativac i proslavljeni rukometaš Vladimir Mandić pružio je podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
07. 04. 2025. u 00:19

DAČIĆ O ZVUČNOM TOPU: MUP nikada nije koristio takvo oruđe
PREDSEDNIK Socijalističke partije Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da MUP nije nikada upotrebljavao niti koristio zvučne topove, pa tako ni tokom demonstracija 15. marta.
06. 04. 2025. u 23:51

VUJOVIĆ: Sigurna sam da će dr Macut nastaviti snažnu i posvećenu borbu za mir, stabilnost i dalji napredak Srbije
MINISTARKA Zaštite životne sredine i potpredsednica vlade, Irena Vujović, čestitala je izbor za mandatara dr Đuri Macutu.
06. 04. 2025. u 23:41

"VOLIMO VAS I ČEKAMO U BEOGRADU" Vučić Srbima sa KiM koji pešače ka prestonici: Hvala na ogromnoj ljubavi
HVALA vam braćo sa Kosova i Metohije na ogromnoj ljubavi koju pokazujete prema Srbiji. Volimo vas i čekamo u Beogradu!
06. 04. 2025. u 23:09

uživoSRBI SA KOSMETA PEŠAČE KA BEOGRADU: Promrzli zbog mećave ne odustaju da dođu do Beograda i podrže svog predsednika (FOTO/VIDEO)
OKO 200 Srba iz svih krajeva AP Kosova i Metohije krenulo je jutros peške ka Beogradu kako bi u subotu 12. aprila stigli na veliki narodni skup koji se održava u srpskoj prestonici.
06. 04. 2025. u 08:53 >> 23:03
Komentari (0)