''POSTOJI STVARNA PANIKA U MNOGIM ZEMLJAMA'' Predsednik Vučić o mogućem najvećem iznenađenju u Evropi
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić gost je specijalne emisije na PINK TV gde se dotakao i teme izbora u Rumuniji rekavši da je u toj zemlji moguće iznenađenje, kada je izborni rezultat u pitanju.
Foto: Printksrin TV Pink
- Postoji stvarna panika u mnogim zemljama, pa i u Rumuniji, kaže predsednik i dodaje da je tamo moguće da u drugom krugu pobedi Kalin Đorđesku i da bi "to bilo najveće iznenađenje ove godine u celoj Evropi i verovatno je najznačajnije iznenađenje koje se nekada dogodilo u velikoj i važnoj zemlji kakva je nama bratska i prijateljska Rumunija".
Preporučujemo
Opšta makljaža: Blokaderi nasrnuli na članove SNS u Novom Sadu (VIDEO)
30. 04. 2026. u 21:03
Jovanov uništio Žaklinu i postavio pitanje: "Blokaderi, ko vam je bio deda?"
30. 04. 2026. u 20:37
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (20)