OGLASIO SE BRAT GORANA VESIĆA: Bivšem ministru ukinut pritvor - Evo u kakvom je stanju
BIVŠEM ministru građevinarstva Goranu Vesiću danas je ukinut pritvor. Ovim povodom oglasio se njegov brat Zoran Vesić i o

Foto Tanjug/Marko Đoković
- Porodica Gorana Vesića infromiše javnost da je uvažena žalba branioca i da je doneto rešenje o ukidanju pritvora Goranu Vesiću. Goran će morati da ostane na intenzivnoj nezi u Institutu za kardiovaskularne bolesti u Sremskoj Kamenici zbog teškog zdravstvenog stanja u kojem se nalazi. Zahvaljujemo se svima na podršci u ovim teškim trenucima za mog brata i celu našu porodicu. Još jednom u ime cele naše porodice izrazavam saučešće porodicama svih nastradalih i povređenih u tragediji u Novom Sadu - naveo je on.
Podsećamo, bivši ministar građevinarstva Goran Vesić uhapšen je 21. novembra kao jedan od 13 osumnjičenih da je odgovoran za tragediju u Novom Sadu.
On je samo dan kasnije u zatvoru otpočeo štrajk glađu, a juče je zbog teškog zdravstvenog stanja prepačen u bolnicu.
Preporučujemo

VUČIĆ U SPECIJALNOJ EMISIJI: Boriću se, zajedno sa svojim narodom, protiv onih koji bi Srbiju da unište
25. 11. 2024. u 21:37 >> 23:15

ZVERKA JE GLADNA: Šolakovi lešinari se podsmevaju Goranu Vesiću (VIDEO)
23. 11. 2024. u 11:18

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (0)