GUJON ODGOVORIO ROTU: Fokusiraj se na probleme u svojoj zemlji, a ne na Srbe sa KiM (FOTO)
DIREKTOR Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju, Arno Gujon odogovorio je Mihaelu Rotu.
Arno Gujon, Foto Tanjug
- Neosnovane presude Mihael Rota su veoma opasne po bezbednost Srba koji su ostali na Kosovu i Metohiji i koji su svakodnevno izloženi stalnoj brutalnosti kosovske policije, posebno ako se ima u vidu da nijedan međunarodni zvaničnik nije davao bilo kakve izjave koje bi implicirale ono što on tvrdi. Majkl Rot, kao aktivan nemački političar i poslanik u Bundestagu, trebalo bi da se više fokusira na dešavanja u svojoj zemlji umesto da se aktivno angažuje u oblikovanju narativa o Srbiji kao krivcu za sve bez ikakvih dokaza. - istakao je Gujon.
BLUMBERG NAJAVLjUJE NOVA OTKRIĆA: Zelenski je možda umešan u korupcionašku aferu koja trese Ukrajinu
PREDSEDNIK Ukrajine Vladimir Zelenski mogao bi biti umešan u veliki korupcionaški skandal u energetskom sektoru, preneo je američki magazin Blumberg, pozivajući se na izvore u antikorupcionim institucijama.
12. 11. 2025. u 11:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)