KARLEUŠA URNISALA SEVERINU: "Loša glumica, blati Srbe i smeje se Jasenovcu"
01. 12. 2024. u 19:02
JELENA Karleuša osvrnula se još jednom na stravičan govor mržnje hrvatske pevačice Severine Vučković. Muzička zvezda osudila je Splićankine jeftine napade na našu zemlju, ali i ismevanje stradanja Srba u Jasenovcu, istakavši da muškarci njenoj koleginici pišu samo iz jednog razloga - osvedočenog umeća na jahti.
Povezane vesti
PREME SVECU I TROPAR Vučić brutalno: Oni su kupili top avione, mi smo malo bolje... (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je na pitanja građana. Jedno od njih odnosilo se i na nedavnu burnu reakciju predsednika Hrvatske.
30. 01. 2026. u 23:07
ZA ZLO SPREMNI - OBJAVILI JEZIVU VEST: "Hrvatska će Srbiji zadati jak udarac", oglasio se i ministar odbrane
HRVATSKA je još jednom pokazala da je spremna na svako zlo kada je u pitanju Srbija.
03. 12. 2025. u 15:38
Najnovije iz rubrike
"JA MISLIM DA JE OVO PRE SVEGA ZASTRAŠUJUĆE" Vučić: Nisu oni išli na proteste da podrže neki program, već...
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je o takozvanoj studentskoj listi.
01. 02. 2026. u 12:24
ŠTA SMO MI URADILI SA SVOJOM DECOM? Vučić: Ne znaju kad je bila Kosovska bitka, znaju koliko je Baka Prase dobio klađenjem
PREDSEDNIK Vučić kaže da je nedavno slušao decu i kaže da mlađi mnogo više znaju o Baki Prasetu nego o srpskoj istoriji.
01. 02. 2026. u 11:49 >> 12:10
"MENI JE BILO TO INTERESANTNO ISKUSTVO" Vučić o svom TikTok lajvu: Onaj ko zasniva svoju politiku na lajkovima, tu politike nema
GOVOREĆI o svom TikTok lajvu, predsednik Aleksandar Vučić ističe da je vezan za Srbiju i boriće se za nju.
01. 02. 2026. u 12:04
VUČIĆ O ŽELJI BLOKADERA DA SE DESI NOVA NADSTREŠNICA: ”Oni nisu osećali nikada ništa prema žrtvama”
O PRIŽELjKIVANjU blokadera da se desi nova nadstrešnica, Vučić kaže da je otac jedne od žrtava nadstrešnice govorio o nekim drugim stvarima.
01. 02. 2026. u 12:01
LJUDI ZABORAVLJAJU KOLIKO JE SKUPLJE ZDRAVSTVO U INOSTRANSTVU Vučić: Mene zanima plan do 2035. godine
PREDSEDNIK Vučić govorio je o ulaganju u zdravstvo.
01. 02. 2026. u 11:55
Komentari (0)