"DAĆE BOG NEZAVISNU VOJVODINU, OD DANAS REPUBLIKA SRPSKA NE POSTOJI" Sledbenici Marinike Tepić i Gorana Ješića pozivaju na haos (FOTO)
SLEDBENICI politike Marinike Tepić i Gorana Ješića na društvenim mrežama su počeli da pozivaju na rušenje Srbije - nezavisnost Vojvodine, a na meti im se našla i Republika Srpska.
FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
Na društvenoj mreži ''Iks'' korisnik pod imenom Predrag Popović pozivao je na otcepljenje Vojvodine.
- Daće Bog nezavisnu Vojvodinu - napisao je.
Foto: Printskrin
A zatim se obrušio i na Republiku Srpsku:
Foto: Printskrin
- Od danas Republika Srpska ne postoji, samo severoistočna Bosna, gamad prodana izdajnička - napisao je Popović, namerno pišući ime Republike Srpske malim slovima.
Preporučujemo
"REČ O JOŠ JEDNOM POKUŠAJU EVROMAJDANA" Brnabićeva: Jedini smisao protesta je nasilje
04. 12. 2024. u 09:43
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (14)