KOMENTAR: Širom otvorena vrata Evrope
07. 12. 2024. u 08:00
NEKOLICINA mojih prijatelja, inače nesklonih da podnose poraze, izrazila mi je nepodeljeno zadovoljstvo povodom odluke Evropske unije da nam ne otvori klaster 3.
Povezane vesti

DRUGA STRANA: Svetski Vidovdan u Moskvi
SRPSKI narod je 1941. izabrao svoj borbeni antifašistički i narodnooslobodilački put.
12. 05. 2025. u 07:00

KOMENTAR: Lora
ZBOG čega su se crnogorski zvaničnici uprpili da ne smeju zucnuti o skandaloznoj tvrdnji šefa hrvatske diplomatije Gordana Grlića Radmana, da zloglasno mučilište Lora kod Splita nikada nije bilo logor, ili da bi Podgorica trebalo da rezolucijom osudi agresiju na Dubrovnik početkom devedesetih?
20. 03. 2025. u 07:15V.K.

Najnovije iz rubrike

"KADA PADNE VUČIĆ S VLASTI..." Ustaša Glavaš nas zove u EU
"VERUJEM da kada padne Vučić s vlasti, a Srbija postane ozbiljan kandidat za pristupanje EU promeniće se situacija u Srbiji i gradićće se dobrosusedski odnosi na svim stranama."
12. 05. 2025. u 22:58

ŠEŠELJ UPOZORAVA: U Evropi se ponovo budi nacizam
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj podsetio je na reči maršala Žukova iz 1945. godine da "Evropa nikad neće oprostiti Rusiji pobedu nad fašizmom".
12. 05. 2025. u 21:46

TUČA MEĐU BLOKADERIMA SE NASTAVLJA: Filozofski se ogradio od EU (FOTO)
BLOKADERI foteljaši nemaju nikakvu viziju, ne znaju ni da li će levo ili desno, ali hoće na vlast!
12. 05. 2025. u 21:46

TOLIKO O NEZAVISNOSTI CRTE: Raša Nedeljkov sa blokaderima foteljašima u Briselu
PROGRAMSKI direktor Centra za istraživanje, transparentnost i odgovornost Raša Nedeljkov je sa blokaderima foteljašima u Briselu.
12. 05. 2025. u 21:13

KOŠTA STIGAO U BEOGRAD Vučić: "Srbija je opredeljena za nastavak svog evropskog puta"
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je predsednika Evropskog saveta Antonija Koštu koji boravi u zvaničnoj poseti našoj zemlji.
12. 05. 2025. u 19:50
Komentari (0)