OBELEŽJE ALBANSKE NVO: Evo odakle je opozicija uzela "krvavu šaku"
OTISAK krvave šake opozicija koristi kao simbol na protestima. A evo odakle im?

FOTO: Novosti
Reč je o simbolu nevladine organizacije u Albaniji, MJAFT. U prevodu sa albanskog "mjaft" znači "dosta“.

Ta organizacija je, kako stoji na Vikipediji, osnovana u martu 2003. godine. Sedište te NVO je u Tirani, glavnom gradu Albanije, a prema dostupnim podacima vodi je Aldo Merkoči.
BONUS VIDEO: PREDVODILA JE ĐILASOVE JURIŠNIKE I SKAKALA PRED AUTOMOBILE: Ko je zapravo Biljana Stojković?
Preporučujemo

OPOZICIJA PONOVO DIVLjA: Njih 30 napalo Policijsku upravu u Novom Sadu (VIDEO)
12. 12. 2024. u 08:29

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)