HIT SNIMAK NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: Za vreme vladavine Vučića Srbija je prodisala (VIDEO)
NA društvenim mrežama širi se snimak koji govori o tome šta se sve promenilo od kada je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na čelu države.
Foto: Printskrin
"Za vreme vladavine Vučića Srbija je prodisala. Stopa nezaposlenosti je postala najmanja u istoriji i evro je postao stabilan. Klinički centri Beograd i Niš otvorili su svoja vrata. Vantelesna oplodnja postala je besplatna. Posle 15 godina Narodni muzej ponovo je dočekao posetioce. Dobijali smo stotine kilometara autoputeva. Plate su porasle 144 odsto. U vojsku je uloženo tri milijarde evra. Beograd na vodi postao je simbol novog doba. Hram Svetog Save zablistao je u punom sjaju. A ja sam uprkos svemu tome rešio da sve to zaboravim, zaustavim svoju zemlju i podržim Đilasa lopova. E, kakva sam budala bio!", govori narator na video snimku.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ŠEŠELj O GAZI: Sva dečica iz redova za hranu biće borci za slobodu Palestine
16. 05. 2026. u 07:30
VATROMET OZNAČIO GODINU DANA DO EKSPA: Siniša Mali podelio veličanstven snimak (VIDEO)
15. 05. 2026. u 23:38
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)