HITNO SE OGLASILO "DUNAV OSIGURANJE": Kompanija oštro osudila upad Kurtijevih batinaša u njenu poslovnicu na severu KiM
NAKON upada u prostorije Poreske uprave u Kosovskoj Mitrovici, na meti policije takozvane Republike Kosovo našla se i poslovnica Kompanije „Dunav osiguranje“ u tom gradu na severu Kosova. Kompanija "Dunav osiguranje" najoštrije osuđuje današnji upad takozvanih kosovskih institucija u naše prostorije, dan posle Božića, jednog od najvećih hrišćanskih praznika.
foto d.z.
Ovaj pokušaj zastrašivanja zaposlenih na podmukao i perfidan način, u dane kada srpska zajednica slavi svoj najradosniji praznik, svojevrsni je pritisak na srpsku zajednicu u celini i predstavlja grubo narušavanje osnovnih principa pravne sigurnosti i profesionalnog poslovanja.
Uprkos upadu u naše prostorije, koji predstavlja najgrublji i apsolutno neprihvatljiv pokušaj zastrašivanja, kompanija “Dunav osiguranje” ostaje posvećena pružanju podrške svim našim klijentima i zaposlenima. Učinićemo sve kako bi naši zaposleni na teritoriji Kosova i Metohije sačuvali svoja radna mesta i primanja po osnovu rada. Nastavljamo da radimo na zaštiti njihovih interesa, bez obzira na izazove sa kojima se suočavamo.
Preporučujemo
VUČIĆ U SREDU UVEČE U BRISELU: Ide na svečanu večeru, ovo je velika čast za Srbiju
08. 12. 2025. u 14:23
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (46)