POGLEDAJTE: Četvrtih 100 od 1000 najvećih uspeha Aleksandra Vučića u periodu od 2012. do 2024. godine (VIDEO)
U PERIODU od 2012. do 2024. godine Srbija se drastično promenila na bolje, a za to najveće zasluge pripadaju predsedniku Aleksandru Vučiću.
Foto: Printskrin
- Vreme je da se podsetimo na još 100 džinovskih uspeha Aleksandra Vučića i njegovog tima u prethodnih 12 godina, što u zbiru sa prethodna tri prikaza, predstavlja već 400 od 1000 veoma značajnih poduhvata za Republiku Srbiju i njene građane! VAŽNO UPOZORENjE!!! Ne preporučuje se opozicionim prvacima i njihovim pristalicama sa slabijim srcem ili drugim kardiovaskularnim ili neurološkim problemima, da gledaju ove impresivne rezultate, zbog rizika od značajnije havarije srčanog ili nervnog sistema, ali ako se ipak odluče da odgledaju i da se sretnu sa istinom iz ovog video prikaza, preporučujemo da se pre gledanja posavetuju sa lekarom ili farmaceutom - navodi vlasnik Pink televizije Željko Mitrović u svojoj objavi na društvenoj mreži Iks.
Preporučujemo
Milo Lompar: Đokić nema moju podršku, nacionalno orijentisani ljudi su protiv njega
26. 04. 2026. u 23:19
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)
RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.
26. 04. 2026. u 13:30
Gori vojna baza sa američkim bombarderima: Odatle su leteli za Iran (VIDEO)
U britanskoj vazdušnoj bazi RAF Fairford u Glosterširu noćas je izbio veliki požar koji je teško oštetio zgradu bivše kantine.
26. 04. 2026. u 13:01
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (66)