"HVALA ZA SVE POBEDE KOJE SMO ZAJEDNIČKI OSTVARILI": Vučić se čituljom oprostio od Milorada Milinkovića
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić oprostio se u čitulji od Milorada Milinkovića.

Foto: Tanjug
- Hvala ti za tvoje znanje, dobru energiju i hvala za sve pobede koje smo zajednički ostvarili. Tvoj doprinos svakoj od tih pobeda bio je nemerljiv. Nikada te neću zaboraviti. Aleksandar Vučić - navodi se u čitulji predsednika, objavljenoj u Večernjim novostima.

Preporučujemo

SVEŠTENIK O SMRTI MILINKOVIĆA: Video sam da mu je lice bilo bledo-žute boje, tresao se
07. 01. 2025. u 15:26

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (14)