"ODGOVORNOST LEŽI I NA EU" Petković o Kurtijevom napadu na institucije: U Briselu me dočekala vest, jasno zašto se Bisljimi nije pojavio

15. 01. 2025. u 09:52
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas, povodom upada takozvane kosovske policije u veliki broj srpskih opština, centara za socijalni rad, poslovnica pošta, da su Priština i premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti izabrali put nasilja i jednostranih poteza.
Povezane vesti

"UPRAVO SAM NA PUTU ZA BRISEL" Oglasio se Petković: Propao još jedan Bisljimijev pokušaj da opet napadne Beograd
SA mojim timom upravo sam na putu za Brisel gde sutra imamo zakazane sastanke, koji su priprema za trojne razgovore, kako je EU danas i sama navela, napisao je direkor kancelarije za KiM Petar Petković.
02. 06. 2025. u 20:41

"BRUTALNO GAŽENJE MEĐUNARODNOG PRAVA I REZOLUCIJE 1244" Petković: Izjava Rodea potvrđuje ko stoji iza Kurtija u zatvaranju srpskih institucija
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je da izjava predstavnika Nemačke u Prištini Jorna Rodea da "strukture paradržave moraju nestati" potvrđuje ko stoji iza premijera privremenih prištinskih institucija u tehničkom mandatu Aljbina Kurtija u zatvaranju srpskih institucija na KiM.
22. 05. 2025. u 10:32

"NAŠI HEROJI NISU PORAŽENI" Petković: Branioci Košara dali su lekciju kako se brani otadžbina
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su branioci Košara dali lekciju kako se brani otadžbina, a da će njihova hrabrost inspirisatie buduće generacije srpskih rodoljuba.
09. 04. 2025. u 10:06

PETKOVIĆ NA MANIFESTACIJI „GRAČANICA U BUDIMPEŠTI“: KiM duhovna vertikala srpskog bića i identiteta koju nosimo u sebi gde god se nalazili
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković prisustvovao je sinoć u u glavnom gradu Mađarske manifestaciji pod nazivom „Gračanica u Budimpešti“, u okviru koje je upriličen prigodan kulturno-umetnički program i otvorena izložba fotografija Prištine, Prizrena, Lipljana i Gračanice, pod nazivom „Slike živote“ iz zbirke Albera Kana, čuvenog francuskog filantropa s početka 20. veka.
04. 04. 2025. u 09:23

"SAMO JAKA SRBIJA GARANTUJE I OPSTANAK NAŠEG NARODA" Petković: Politički predstavnici Srba sa AP KiM podržali Pokret za narod i državu
PREDSEDNIK Kancelarije za KiM u vladi Srbije Petar Petković saopštio je danas da je na sastanku predstavnika Kancelarije i političkim predstavnicima Srba sa KiM u Raški pružena podrška budućem Pokretu za narod i državu i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
02. 04. 2025. u 18:34
Najnovije iz rubrike

NOVI DOKAZI KOJI POKAZUJU SAV BESMISAO MARINIKINE LAŽI: Pogledajte snimak paketa kokaina i sliku na njima, nastao pre 2 godine
NAJNOVIJA izmišljotina Marinike Tepić o navodnoj slici predsednika Srbije Aleksandra Vučića na paketima kokaina zaplenjenim na Tahitiju dospela je na vrh piramide lažnih afera kojima propala opozicija pokušava da postigne ono o čemu samo može da sanja - rušenje predsednika Srbije! Sada se pojavio još jedan dokaz koji govori u prilog tome koliko je ova Đilasova saradnica duboko "zaglibila" u sopstvenoj bari laži!
04. 06. 2025. u 22:06

"SPISAK NEPOČINSTAVA BORKA I NJEGOVE EKIPE JE PODUGAČAK": Kozarev brutalno odgovorio Stefanoviću
GENERALNI sekretar Ministarstva spoljnih poslova Srbije Dušan Kozarev prokomentarisao je najnovije izjave zamenika predsednika Stranke slobode i pravde Borka Stefanovića.
04. 06. 2025. u 21:35

PROFESOR KOVIĆ: "Politika na fakultetima je NEDOPUSTIVA! To se ne radi i nema mesta politici u amfiteatrima!"
PROFESOR Filozofskog fakulteta, Miloš Ković izjavio je da je politici nije mesto u amfiteatrima
04. 06. 2025. u 21:16

OPOZICIONAR PROZVAO VUČIĆA DA JE KVSILING, ANTIĆ MU ODGOVARA: "Vučić kvisling? Pa ne ide Vučić u hodočašća u NATO i EU, već blokaderi!"
BIVŠI opozicioni poslanik, Đorđe Vukadinović izjavio je da je Vuk Branković heroj i da je "grehota porediti ga sa ovom našom vlašću!
04. 06. 2025. u 20:57

PROFESOR ANTIĆ: "Da je pobedio ovaj blokaderski pokret, decenijama bismo imali probleme - svi bi blokadama rešavali svoje probleme!"
ČEDOMIR Antić, profesor Filozofskog fakulteta, izjavio je da je kokom slučajem pobedio blokadersk ipokret, svi bi blokadama rešavali svoje probleme i decenijama bismo imali probleme.
04. 06. 2025. u 20:32
Tamara
15.01.2025. 11:15
Dobro ste rekli Petkovicu