BOSANSKI GLUMAC GLUMIO U FILMU KOJI JE SRBE PREDSTAVIO KAO GENOCIDAN NAROD: Sada iz sve snage podržava "studentske" proteste u Srbiji
SARAJEVSKI glumac Ermin Bravo u sceni iz filma "Quo Vadis, Aida?" govori o ulasku srpske vojske u zaštićenu zonu. Radi se o filmu u kome su Srbi predstavljeni kao najveći zločinci i genocidan narod.
Foto: Printscreen
- Stalno isto govorite, ništa se ne događa. Rekao si isto i pre tri dana kad je srpska vojska ušla u zaštićenu zonu - izgovara Ermin u pomenutoj sceni.
Bravo se kasnije hvalio tom ulogom i bio ponosan na film koji je imao jedan cilj - staviti Srbima na čelo genocidni pečat.
Sada ovaj bosanski glumac ima novi zadatak - zajedno sa antisrpskim medijima podržati "studentske" proteste u Srbiji.
Tako je za "Novu" govorio o svojoj podršci "studentskim" protestima i pridružio se svojim kolegama koji se u istom utrkuju - Severini, Aljbinu Kurtiju, Nataši Kandić...
Pogledajte priloženi snimak:
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (13)