BOJAN SIMIŠIĆ IZ ''EKO STRAŽE'' HUŠKA RODITELJE DA DECU NE ŠALJU U ŠKOLU: Nastavlja se zloupotreba maloletnika od strane opozicije

Новости онлајн

18. 01. 2025. u 15:01

BOJAN Simišić iz nevladine organizacije ''Eko straža'' nagovara roditelje da ne šalju decu u školu, pokazuju Viber grupe u kojima su roditelji, među kojima i on koji poziva da deca ne ispunjavaju svoje školske obaveze, a roditelje navodi na zanemarivanje obrazovnih aktivnosti sopstvene dece.

БОЈАН СИМИШИЋ ИЗ ЕКО СТРАЖЕ ХУШКА РОДИТЕЉЕ ДА ДЕЦУ НЕ ШАЉУ У ШКОЛУ: Наставља се злоупотреба малолетника од стране опозиције

Foto: Printskrin

- Mislim da treba da se napravi poll pa kako bude. Ako povučemo (ili ne povučemo decu) da to uradimo svi - napisao je Simišić u roditeljskoj Viber grupi, učestvujući u razgovoru.

Foto: Printscreen

 

- Ne razumem taj štrajk od 30 minuta, to je totalno neefikasno, pogotovo pošto većina prosvetara neće doći u ponedeljak na posao. Solidarnost na nivou - opet je komentarisao Simišić.

Foto: Printscreen

 

Simišić je jasno stavio do znanja i dokazao kako se deca zloupotrebljavaju u političke svrhe. Podsetimo, Simišić je javnosti poznati i kao neko ko ne samo da zloupotrebljava decu, već i sve ljude iz svog okruženja, o čemu smo već pisali.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

OSVOJI KARTE ZA EVROBASKET 2025 i navijaj svim srcem za Srbiju