SRPSKA LISTA: Glas za nas je glas za opstanak na prostoru KiM
SRPSKA lista pozvala je danas srpske birače na Kosovu i Metohiji da glas na parlamentarnim izborima 9. februara daju kandidatima ove stranke, uz poruku da je to garancija opstanka našeg naroda na ovim prostorima.
Foto: Srpska lista
- Glas za SL je glas za srpski narod. Glas ѕa naš opstanak na prostoru KiM - poručuje se u novom predizbornom spotu koji su objavili.
Iz SL poručuju da je "kucnuo čas da uzmemo olovku u ruku i odlučimo o svojoj sudbini" i podsećaju da je ova stranka na glasačkom listiću pod rednim brojem 112.
Biračima je dato i precizno upustvo kako da zaokruže 10 kandidata Srpske liste ѕa poslanike, uz napomenu da je samo pravilno popunjen listić važeći.
Preporučujemo
VUČIĆ: Izbori će biti održani do kraja godine, možda i do Vidovdana
31. 03. 2026. u 23:48
DODIK: Tražićemo sastanak sa Srbijom zbog vojnog saveza Zagreba, Tirane i Prištine
31. 03. 2026. u 23:32
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)