TROBOJKA NAS JE ODRŽALA: Vučić - Da sačuvamo Srbiju, da živi naša Srbija!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić poslao je emotivnu poruku sa skupa u Jagodini.
Foto: M. K.
On je na svom Instagram nalogu poručio:
Crveno plavo bela trobojka nas je održala, ona nam je zemlju, glavu i obraz čuvala. Ona nas je uvek ujedinjavala. Da se uvek vijori u našoj Srbiji sa ponosom. Da sačuvamo Srbiju, da živi naša Srbija!
Hvala vam na svemu, beskrajno vas volim!
Preporučujemo
ONI ŽIVE NA TRAGEDIJAMA U SRBIJI: Vučić o opozicionim i tajkunskim medijima
24. 01. 2025. u 19:22
VELIČANSTVEN SKUP U JAGODINI: Više od 50.000 ljudi, a 150 autobusa još nije ušlo u grad
24. 01. 2025. u 18:37
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)