TRI MILIJARDE EVRA JE ULOŽENO U MOJE RUŠENJE: Predsednik Vučić otkrio kako pokušavaju da ga sruše u poslednjih 10 godina

10. 02. 2025. u 19:01

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić, gostujući u Nacionallnom dnevniku na TV Pink govorio je, između ostalog i o tome koliko je novca uloženo u njegovo rušenje.

ТРИ МИЛИЈАРДЕ ЕВРА ЈЕ УЛОЖЕНО У МОЈЕ РУШЕЊЕ: Председник Вучић открио како покушавају да га сруше у последњих 10 година

Foto printskrin TV Pink

- Ja sam bukvalno fasciniran šta izbija na videlo koliko je para uloženo u moje rušenje. Mislim na svako od inostranstava, toliko su para uložili, u poslednjih 10 godina, milijardu i po, a kad sam krenuo da brojim, to je 3 milijarde evra. Neka fondacija "Trag" dobije 28 miliona evra. Je li ste ikada čuli za tu? - rekao je Vučić i dodao:

- Ulagali su ogroman novac iz 3 razloga. Prvi je rušenje slobodarske politike Srbije, 2. da se naruši pozicija Srbije i da uvek bude iza Hrvatske, Bugarske, Slovenije i 3. ono što je najvažnije, oni moraju da se igraju kao luktarskom pozorištu ne bi li njihova reč bila jedina koja se čuje i sluša. Onaj ko je neposlušan, taj je nepodoban, taj mora da se skloni. Zato smo imali proteste po 7 meseci godišnje. I čudom se čuje kako nije kraj, i sada vam kažem neće biti krvavih revolucija. Studenti nisu budale i nisu u njihovom lutkarskom pozorištu, pod 2. nema sadržaja politike, nemaju šta da ponude narodu. Pod 3. a ko je alternativa? Ooog sekunda kada ste pokazali lice Bjelorgrlića, Kesića, Obućine, ako vam je to što treba da upravlja Srbijom, onda neće nikada.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (36)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje