"SRBIJA MORA DA NASTAVI DA SE RAZVIJA I RASTE" Vučić dolazi u Braničevski okrug: Vidimo se u petak i subotu (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je da će u petak i subotu posetiti Braničevski okrug i rekao da je za njega najvažnije da čuje ljude i njihove probleme i da pokuša da ih reši. "Srbija mora da nastavi da se razvija i raste. Vidimo se u petak i subotu", poručio je Vučić.

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- U petak i subotu posetiću Braničevski okrug, prelepo mesto u našoj Srbiji i za mene je važno da ću tamo da razgovaram sa narodom, da ću da čujem ljude, da saslušam njihove probleme i da pokušam zajedno sa mojim kolegama i prijateljima da pomognem u rešavanju tih problema. Ima mnogo važnih projekata za taj deo naše zemlje. Jedan od najznačajnijih je za saobraćajnice koja vodi od auto-puta do Požarevca, od Požarevca do Velikog Gradišta, do Golubca. A onda ćemo to da nastavimo sve do Brze Palanke, da bismo ka severu imali pristup Kladovu i ka jugu pristup Negotinu. To će mnogo da znači za istočnu Srbiju, u svakom ekonomskom smislu, privlačenju investitora, ali istovremeno i razvoju našeg turizma.
- Srbija mora da nastavi da se razvija, da raste, a taj deo Srbije koji je bio zapostavljen decenijama konačno mora da dobije pravo mesto i u našim odlukama i u našem odnosu prema narodu koji živi u Braničevskom okrugu. Vidimo se u petak i subotu - poručio je Vučić.

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

UČENICI BILI ZABEZEKNUTI: Šta je nastavnica obukla - odmah je slikali, fotke su obišle svet
NASTAVNICA Veronika Dukju potrudila se da vizuelizuje svoju lekciju iz anatomije. Njen potez oduševio je hiljade korisnika društvenih mreža, na kojima su se proširile fotografije sa njenog časa.
04. 06. 2025. u 10:42
Komentari (43)