"ZAŠTITILI SMO SRPSKU TROBOJKU" Brnabić: Gađali ste je, ali dao je Bog, niste je pogodili - Smislite nešto inventivnije
PREDSEDNICA skupštine Ana Brnabić pokazala je da su članovi opozicije gađali jajima i dimnim bombama zastavu Srbije na aktelnoj sednici Skupštine.
Foto: Printskrin
- Pored srpske trobojke udarila je šok bomba i jaja. Srpsku trobojku ste gađali, ali dao je bog, niste je pogodili. Zaštitili smo srpsku trobojku. Imate li još nešto što ste spremili da nas napadnete? Sledeći put smislite nešto inventivnije. Radimo, radimo...Vi gađajte, ali nećete nas zaustaviti i blokirati institucije ove zemlje. Samo napred - kazala je Ana Brnabić.
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (28)