VUČIĆ U URGENTOM CENTRU: Jasmina je u mnogo boljem stanju, a dobro su i Sonja i mali Gavrilo
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, obišao je večeras poslanike koji su danas povređeni u Skupštini Srbije.

Foto printskrin TV Pink
Naime, opozicijoni poslanici, danas su u Skupštini Srbije gađali svoje kolege i koleginice dimnim bombama i suzavcem, i tom prilikom povređene su tri poslanice.
Među povređenima su poslanica Jasmina Karanac i Sonja Ilić, trudnica u osmom mesecu trudnoće, i Jasmina Obradović koja je preživala moždani udar, ali koja ima i srčane probleme i zato se nalazi na intenzivnoj nezi.
Predsednik Vučić je rekao da je obišao Jasminu Obradović i rekao da je u mnogo boljem stanju nego danas.
-Rekli su nam rekli kada je došla da je bila u veoma lošem stanju, pokušavaju da joj snize pritisak pošto joj je visok, sad već mogli smo da komuniciramo, ostaće ovde još i rekla je da jedva čeka da se vrati u Skupštinu. On je izjavila da je veoma zahvalan za brigu koju su joj Futožani pokazali - rekao je Vučić.
On je rekao da je razgovaro sa trudnicom Sonjom Ilić koja je takođe dobro, a dobro je i mali Gavrilo.
-Ja sam razgovarao sa njom danas, beba je dobro i svi iščekujemo da se majka porodi i to je to. Jasmina Karanac ima i udarac i od biber spreja povrede ali je ona hrabra žena.
Sačekaćemo da prođe noć pa da vidimo sutra, sad izgleda mnogo bolje.
Kada je u pitanju zdravstveno stanje Jasmine Obradović ministar Lončar je rekao da je predsednik Vučić već sve rekao.
-Sačekaćemo jutro dobar tim lekara je tu svi su pored nje - dodao je Lončar.
Vučić je na kraju poručio da to što su neki nervozni, i histerični to što bi neki da tuku i da stvari radikalizuju to je uvek izraz potpune nemoći.
-Ljudi ne treba da brinu , pobediće Srbija - poručio je predsednik.

HOR ĆE PEVATI NA SAHRANI: Ovako će Saša Popović biti ispraćen na večni počinak, opelo će služiti više sveštenika
KREATIVNI direktor "Granda" Saša Popović preminuo je 1. mata u bolnici u Parizu, a u četvrtak će biti sahranjen na Bežanijskom groblju i njegovi najmiliji će ga ispratiti uz hor.
04. 03. 2025. u 17:37

"BIĆETE UHAPŠENI ILI PROTERANI" Tramp zapretio studentima ako započnu nezakonite proteste
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će ukinuti savezno finansiranje fakultetima, školama i univerzitetima koji omogućavaju „nezakonite proteste“.
04. 03. 2025. u 15:24

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (18)