PLENUM NA FILOLOŠKOM FAKULTETU: Apsolutno protiv bilo kakvog zahteva koji se tiče Vlade Srbije

Новости онлине

06. 03. 2025. u 08:15

STUDENTSKI plenum Filološkog univerziteta doneo je odluku da je apsolutno protiv bilo kakvih zahteva koji se tiču Vlade Srbije.

ПЛЕНУМ НА ФИЛОЛОШКОМ ФАКУЛТЕТУ: Aпсолутно против било каквог захтева који се тиче Владе Србије

Filološki fakultet

Oni su istakli da ne žele da se mešaju u to kakva će vlada biti formirana i smatraju da studenti na to nemaju pravo i da je to politizacija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SVETSKI DAN HRANE-PODSETNIK NA ODGOVORNOST